ikona Google Plus ikona Facebook


Jmeniny
Dnes je 04.12.2021
Svátek má Barbora

Svatby na klíč

Obrázek rubriky

Proč mít svatební oslavu u nás?

Již dopředu víte přesně, na kolik Vás celá svatba vyjde. Tím se vyhnete nečekaným nákladům, které pak dokáží zkazit celý prožitek Vašeho svatebního dne.

Díky pevné ceně jsou vyloučeny náhodné i úmyslné chyby z řad zaměstnanců.

V ceně jsou obsaženy také služby moderátora a DJe, který vás provede celým večerem a postará se nejen o hudební doprovod, ale také o zpestření oslavy formou vtipných soutěží. Písničky na přání jsou samozřejmostí.

Po celou dobu svatební hostiny je vám k dispozici nově otevřený velký sál, kde najdete dostatek místa k sezení, prostorný parket určený k tanci a privátní vchod navazující na venkovní posezení s dětským hřištěm. Dostatek parkovacích míst přímo v místě.

Sál je kompletně technicky vybaven: velká projekce 6x3 m, profesionální ozvučení, 2x mikrofon, světelný park včetně laserů s dekoračního nasvícení. Rozsah světelných efektů záleží na vás.

Náš kuchařský tým, s více než desetiletou zkušeností, se postará o slavnostní oběd, večerní raut a ty nejlepší svatební delikatesy.

Svatební hostinu nabízíme ve městě, které se pyšní nejen svým klidným a upraveným lázeňským prostředím, ale i krásným náměstím s fontánami. Lázně Bohdaneč se nacházejí jen pár kilometrů od Pardubic a nabízejí nespočet krásných míst, vhodných ke svatebnímu focení, např. lázeňský park, přiléhající ke starobylé bohdanečské radnici. Výborná je dopravní dostupnost, včetně MHD.

Díky tomu že jsme zároveň i sportovně relaxačním centrem, jsou vám zdarma k dispozici bowlingové dráhy a fotbálky.

V případě vašeho zájmu nabízíme také služby profesionálního fotografa, který je členem našeho svatebního teamu, limuzínu, jízdu v koňském spřežení a mnoho dalšího.

Kolik vás bude oslava stát?

V ceně je zahrnuto:

-           Přípitek

-           Obědové menu

-           Odpolední a večerní raut

-           Neomezená konzumace nealkoholických nápojů včetně kávy

-           Neomezená konzumace piva a alkoholických nápojů z produkce firmy Stock (rum Captain Morgan, fernet, vodka amundsen, ovocná vodka amundsen, zelená.)

-           Pronájem včetně techniky

-           DJ a moderátor

5000 Kč – paušální výdaje (např. výzdoba sálu)

1200 Kč – na osobu

Copyright 2013-2014 Zababa, Štefan Švestka, Administrace

Poslední články
03.12.2021, 
13, 
Kořínková Zuzka


02.12.2021, 
47, 
redakce redakce

Z důvodu vydávaných vládních omezeni kvůli šíření nemoci COVID -19 a s tím spojeným úbytkem hostů v restauračních zařízeních jsme i my nuceni omezit provoz.29.11.2021, 
318, 
Kořínková Zuzka


19.11.2021, 
598, 
Kořínková Zuzka