ikona Google Plus ikona Facebook


Jmeniny
Dnes je 27.02.2024
Svátek má Alexandr

Asfalt Cup a Zababa Cup 2007: počasí nás nerozházelo!

10.09.2007 Makovský Zdeněk 25492
Od soboty 8. září 2007 známe vítěze podzimních turnajů. Kdo nezabodoval v turnaji, večer vše dohonil...
Nelítostné souboje provázely letošní podzimní turnaje. Asfalt Cup, turnaj v malé kopané, měl na soupisce celkem 12 družstev, z nichž 11 dorazilo. Což je skvělý výsledek vzhledem k předpovědi počasí, která zastrašila pouze jeden tým. Ve finále si nakonec tým České podnikatelské pojišťovny zajistil vítězství v turnaji porážkou stříbrného týmu Litrpool, v souboji o třetí místo byli úspěšnější Papoušci před domácím seskupením Zababa"A". Nejlepším brankářem byl vyhlášen Jan Foldyna, nejlepším střelcem Aleš Hlaváček a nejprestižnější soutěž "O největší poleno" nakonec velmi těsně vyhrál domácí Petr Endál.

Ani plážoví volebalisté se neflákali. Sluncem vyhřátý plážový písek.... se nekonal, takže už rozběh po místy zledovatělém :-) písku zaslouží obdiv. Bramborové medaile tentokrát zbyly na Otroky, bronzové medaile si odvezlo "béčko" Kopřivových. Finalisté turnaje byli stejní jako v loňském roce, jen pořadí letos dopadlo obráceně: "áčko" Kopřivových podlehlo vynikající partě ze Škrovádu s nejlepším hráčem turnaje Radečkem Pilařem.

Večerní hodnocení výsledků proběhlo za asistence skvělé country kapely Graspekt spolu s ostatními pomocníky, kterými byli pánové Prazdroj, Budvar, Pernštejn, Baccardi, Fernet, ale i zástupkyně něžného pohlaví, např. slečna Zelená. Všem patří poděkování...Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2014 Zababa, Štefan Švestka

Fotogalerie u článku