ikona Google Plus ikona Facebook


Jmeniny
Dnes je 07.06.2023
Svátek má Iveta/Slavoj

Několik pravidel pro vstup na bowling

11.11.2006 Makovský Zdeněk 26936
Předem Vám děkujeme za jejich dodržování.
Na bowling je vstup povolen ve vlastní sálové sportovní obuvi, tj. takové, která nedělá černé čáry. Pro pravidelné návštěvníky bowlingu máme k dispozici uzamykatelné skříňky, ve kterých si mohou nechávat bowlingovou obuv podobně, jako si pravidelní kulečníkoví hráči nechávají v zamykatelných skříňkách svoje tága. Neváhejte a požádejte o tuto skříňku obsluhu, je to zdarma. Pro ty, kteří přesto obuv zapomenou, je tu ještě jedno náhradní řešení: mohou si koupit na baru jednoduché tenisky za 70 Kč, jsou k dispozici ve všech běžných velikostech. (Na velikosti záleží!!) A nakonec je tu ještě poslední možnost: Kdo si zapomene boty a nechce si koupit tenisky, může požádat obsluhu o zapůjčení kožených návleků na boty, dá se v nich taky bowlet.

V prostorách bowlingu je zakázáno kouření, děkujeme Vám, že tento zákaz respektujete, vedle do kavárny to zas není tak daleko a ani při tom neztratíte vizuální kontakt s ostatními hráči. Za koukření v kavárně považujeme takový způsob, kdy kuřák stojí v kavárně. Nikoli tak, že stojí u bowlingu, cigaretu má v popelníku na desce pod roletou a poukazuje na to, že kouř vyfukuje směrem do kavárny. Je to jistě na hodnotnou diskusi, my jsme ale rádi, že pravidla berete za svá :-):-)

Pokud se v kavárně bude konat nějaká hlučná akce (vykolejení, sobotní roCkování apod.), záleží jen na dohodě aktérů, jestli chtějí mít prostor oddělený nebo ne. Pokud požádáte obsluhu, bez problému zatáhne nebo vytáhne posuvnou roletu. Ozvučení bowlingu je nezávislé, můžete anebo nemusíte poslouchat, co se děje vedle... :-)

Budeme vděčni za podnětné návrhy a připomínky z Vaší strany. Můžete je sdělit obsluze, napsat nám e-mail, napsat do diskuse... možností je spousta. Díky.Komentáře u článku :
mako 11.12.2006 13:25:28
Iva Horná 11.12.2006 8:59:50

Copyright 2013-2014 Zababa, Štefan Švestka